Promo!

Jednorazowa maseczka ochronna 200 szt.

29.00 

Model: Maseczka ochronna 200szt

Maska jednorazowa ochronna trójwarstwowa. Komplet 200 szt.

Opakowanie zawiera :

  • Maseczki jednorazowe: 200 szt.
  • Instrukcja bezpiecznego zakładania
Dostępność: 500 sztuk

Na stanie

Ilość:

Trójwarstwowa jednorazowa maseczka ochronna. Maseczki jednorazowe na twarz przeznaczone do użytku codziennego. Wykonane z 3 warstw włókniny polipropylenowej doskonale chronią przed pyłem, zanieczyszczeniami i drobnoustrojami. Dzięki elastycznym gumkom rozmiar maseczki ochronnej jest uniwersalny i idealnie nadaje się do stosowania zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

Główne cechy maseczek ochronnych:

  • Hipoalergiczne – każda z maseczek została wykonana z bezpiecznych materiałów, które nie podrażniają nawet delikatnej skóry.
  • Posiadają gumki na uszy – maseczki mają gumki na uszy, za pomocą których zakładanie i zdejmowanie maski na twarz jest szybkie i bardzo proste.
  • Trójwarstwowe – maski posiadają trzy warstwy włókniny, przez co zapewniają wysoki poziom filtracji.

Przed nałożeniem maski umyj ręce wodą z mydłem przez 30 sek. lub użyj środka do dezynfekcji na bazie alkoholu. Zakryj usta i nos maską i upewnij się, że maska nie odstaje od twarzy. Wymień maskę na nową, gdy tylko będzie wilgotna.

Produkcja Polska! Maseczka uszyta w polskiej szwalni. Tkanina z certyfikatem OEKO-TEX®Standard. Podana cena dotyczy opakowania zbiorczego: 200 szt. maseczek.

Loading...
Your cart
Sum: 0.00   (0 product s)
Your cart is empty