Maski antysmogowe OZONE to projekt, który powstał w Krakowie z myślą o osobach chcących chronić swoje zdrowie przed niebezpiecznym oddziaływaniem smogu i innych szkodliwych pyłów, obecnych w powietrzu. Maski OZONE skierowane są zarówno dla osób aktywnych lubiących sport, jak i do wszystkich tych, które w życiu codziennym są narażone na kontakt z zanieczyszczonym powietrzem. W swojej ofercie posiadamy maski w wersji Sport oraz Casual, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Maski Casual

Maski Sportowe

Filtry

Maski przeciwpyłowe i antysmogowe – Sklep OZONE

Skuteczna ochrona


Maski antysmogowe z wymiennymi filtrami OZONE to projekt, który powstał w Krakowie z myślą o osobach chcących chronić swoje zdrowie przed niebezpiecznym oddziaływaniem smogu, pyłów, kurzu czy dymu. Chęć spędzania czasu na wolnym powietrzu o każdej porze roku zmusiła nas do stworzenia funkcjonalnych, bezpiecznych, budzących zainteresowanie i przede wszystkim skutecznych rozwiązań. W ofercie posiadamy maski przeciwsmogowe do codziennego użytku Casual – dla dzieci i dorosłych oraz dla osób aktywnych z serii Sport – do biegania lub na rower. Każdy typ posiada wymienny filtr węglowy typu N95, który pomaga w ochronie przed zanieczyszczeniami takimi jak pyły PM2,5, PM10 oraz spaliny, czy dym tytoniowy, które najczęściej występują w wielkich miastach szczególnie narażonych takich jak Kraków, Warszawa, Katowice, Rybnik oraz nawet już w mniejszych miejscowościach.

Nowoczesny design

Maski przeciwpyłowe OZONE wyróżnia wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, wygoda oraz modny krój. Elastyczne zapięcia, haczyki, regulowany nosek i delikatna tkanina sprawiają, że maska na smog jest przyjemna nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Konstrukcja umożliwia skuteczne wydychanie dwutlenku węgla oraz zapobiega zbieraniu wilgoci wewnątrz. Maska i smog mają ze sobą wiele wspólnego. Z myślą o tym stworzyliśmy modele, które zapewniają kompleksową ochronę oraz swobodę w oddychaniu, a ich oryginalny styl sprawia, że idealnie komponują się z każdą stylizacją.

Niezawodna ochrona przeciw smogowi

Produkty ze sklepu OZONE to gwarancja bezpieczeństwa i skutecznego działania. Nie musisz się już bać wyjścia do pracy, szkoły, czy spacer. Nie musisz również opuszczać treningu biegowego lub rowerowego w jesienne lub zimowe dni. Posiadamy maski antysmogowe na rower i do biegania, a także dla osób mniej aktywnych. Nasze produkty polecamy tym, którzy cenią sobie zdrowie i chęć oddychania czystym powietrzem, a w szczególności dla mieszkańców Krakowa, Warszawy, Katowic, Rybnika i pozostałych aglomeracji miejskich jak i miejscowości, gdzie smog jest szczególnie odczuwalny.

Filtry z węglem aktywnym

Każda maska przeciwpyłowa dostępna w naszym asortymencie wyposażona jest w wymienne i wielowarstwowe filtry N95 pomagający w ochronie przed spalinami, metalami ciężkimi (rtęć, ołów, kadm), dymem tytoniowym, pyłem węglowym, pleśnią, kurzem, alergenami. Pięciowarstwowa struktura gwarantuje wysokie bezpieczeństwo.

Maska antysmogowa z oferty sklepu internetowego OZONE to maska w innowacyjnym wydaniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta!

Dostawa kurierem!

Szybko i pewnie

Skontaktuj się z nami

Na pewno odpowiemy

14 dni na zwrot towaru!

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Loading...
Your cart
Sum: 0.00   (0 product s)
Your cart is empty